два автобуси одночасно виїхали з одного автовокзалу в протилежних напрямках і зупинилися на деяких

станціях через 6 годин.Яка відстань між цими станціями,якщо перший автобус їхав зі швидкістю 45км/год,а другий-зі швидкістю 76км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Шелюта Владислав.

Ответ:Надеюсь помогла!Удачи!

Пошаговое объяснение:

1)45*6=270-проїхав перший автобус за 6 години.

2)75*6=450-поїхав другий автобус за 6 години.

3)270+450=720(км)—відстань між автостанціями.

Відповідь:720 км відстань між автостанціями

Отвечает Лонгольф Костя.

Пошаговое объяснение:

дано:

t=6год

v1=45км/год

v2= 76км/год

Знайти:

S-?

Розв'язання:

S=vt

S= (45км/год+76км/год)×6год= 726км

Відповідь: відстань між цими станціями: 726км.