Знайти суму чисел-8+13,4 Виконайте віднімання: -6,3-(5,1) Розв'яжіть рівняння: а)-8,5+х=-6,3;

б)(Х-8,7)+4,3=-5,1 Поможіть будь ласка в мене контрольна

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Андрей.

Ответ:

1.  5,4

2.  -11,4

а) х = 2,2

б) х = -0,7

Пошаговое объяснение:

1. -8 + 13,4 = 5,4

2. -6,3 - 5,1 = -11,4

а) -8,5+х = -6,3

х = 8,5 - 6,3

х = 2,2

б) (Х-8,7)+4,3 = -5,1

х - 8,7 + 4,3 = -5,1

х = 8,7 - 4,3 - 5,1

х = 8,7 - 9,4

х = -0,7