Задача № 3 Спостерігачеві, який стоїть на висоті 50 м, видно автомобіль під кутом 300 до

горизонту. Як знайти відстань від спостерігача до автомобіля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Батин Олег.

Складемо співвідношення , де х - шукана відстань.Тоді :

sin 30º = 50/x.

x*sin 30º = 50.

x = 50/sin 30º.

x = 50/(1/2) = 100 м.

Відповідь : 100м