Функцію задано формулою у=0,5х - 3. Визначте: а) значення функції, якщо значення

аргументудорівнює 4;б) значення аргументу, при якому значення функціїдорівнює 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Роман.

y = 0.5x - 3 \\  \\ x = 4 \\ y = 0.5 \times 4 - 3 = 2 - 3 =  - 1 \\  \\ y = 5 \\ 0.5x - 3 = 5 \\ 0.5x = 5 + 3 \\ 0.5x = 8 \\ x = 8 \div 0.5 \\ x = 16