Знайдіть значення тригонометричних функцій кута α, коли відомо, що: tg a = 1, π < a < 3π/2


Ответы на вопрос

Отвечает Шулаков Данил.

Ответ: а =π/4+π=5*π/4, sin(5*π/4)=-0,5*√2, cos(5*π/4)=-0,5*√2.

Пошаговое объяснение: