У чотири великих і п'ять маленьких ящики вміщу- ється 175 кг слив. У кожному великому ящику35 кг

слив. Скільки слив у маленькому ящику?ПО​

Ответы на вопрос

Отвечает Панкратова Полина.

Відповідь:7кг

Покрокове пояснення:

4*35=140кг - разом великих

175-140=35кг-разом малих

35/5=7кг у малому