Цукерка має форму конуса висота якого з см діаметр 2см. 1см кубічний становить 3 г. Визначте масу

100 таких цукерок

Ответы на вопрос

Отвечает Ригер Алексия.

Ответ:

1860г

Пошаговое объяснение:

1)Sконуса=ПRl

R=2:2=1cм

l=2см

П=3,14

S=3,14×2×1=6,24~6,2

2)6,2×3=18,6г-маса цукерки

3)100×18,6=1860г=1,86кг-маса 100 цукерок