Обчисліть значення функції заданої формулою у=2х-5 для значень аргументу,що дорівнюють -4;-1;0;3;7;​


Ответы на вопрос

Отвечает Кочеткова Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

у=2х-5

y(-4) = 2*(-4) -5 = -13

y(-1) = 2*(-1) -5 = -7

y(0) = 2*0-5 = -5

y(3) = 2*3 -5 = 1

y(7) = 2*7 -5 = 9