Довжини двох кіл дорівнюють 8п і 12п . Чому дорівнює відношення площ відповідних кругів?

Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Малахова Арина.

Ответ:

4/9

Пошаговое объяснение:

C=2\pi R\\R1=8\pi /2\pi =4\\R2=12\pi /2\pi =6\\\frac{S1}{S2}=\frac{\pi R1^2}{\pi R2^2}=\frac{16\pi }{36\pi }=\frac{4}{9}