На алеї в парку встановили кілька ліхтарів. Після цього між кожними двома сусідніми ліхтарями

поставили ще по ліхтарю. Так зробили один або кілька разів. В результаті на алеї встановили 81 ліхтар. Скільки ліхтарів було встановлено спочатку? Наведіть всі можливі варіанти. СРОЧНО НАДО НА ОЛИМПИАДУ!

Ответы на вопрос

Отвечает Русяновский Леонид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

81-1=80

80÷2=40

40+1=41 встановили спочатку

81-1=80

80×4=20

20+1=21

Отвечает Михайлов Андрей.

Відповідь:всі не парні числа від 3 до 41

Покрокове пояснення:

81-1=80

80:2=40

40+1=41

81:27=3