після продажу шести порцій морозива у касі було 70 гривеньюпісля продажу ще десяти порцій морозива

у касі стало 120гривень.скільки гривень було у касі спочатку,якщо вартість кожної порції однакова​

Ответы на вопрос

Отвечает Уалиев Нұрасыл.

Ответ:

40 гривень було у касі спочатку

Пошаговое объяснение:

Пусть Х - количество денег сначала, а Y - стоимость мороженого, тогда справедливо

1) Х + 6Y =70

2) 70 + 10Y = 120

Из второго вычислим Y.

10Y = 50

Y= 5 - стоимость мороженого

Подставим значение Y в первое уравнение:

Х+ 6*5 = 70

X= 70-30

X= 40