Скільки цілих чисел лежить на координатній прямій між числами -15 та 18. Знайдіть їх суму. Поясніть

мені, будь ласка, як знайти правильну відповідь.

Ответы на вопрос

Отвечает Амангелди Мурат.

Ответ:

-15 , \underbrace {-14 , -13 , ... , 17 }, 18

Между числами (-15) и 18 находится 32 целых числа ( 17-(-14)+1=32 ).

Сумму этих чисел можно найти как сумму членов арифметической прогрессии с разностью  d=1 .

S=\dfrac{-14+17}{2}\cdot 32=48