Розвяжіть рівняння: 1)Мінус три цілих чотири сьомих ікс дорівнює двадцять пять двадцять восьмих

2) нуль цілих девять десятих дорівнює мінус пять цілих чотири десятих (десятковим дробом) СРООООЧНО УМОЛЯЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Катерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-3 4/7х=25/28

-25/7х=25/28

Х=25/28*(-7/25)

Х=-1/4

0,9х=-5,4

Х=-5,4:0,9

Х=-6