Теплохід плив 4 год проти течії ріки та 2 год за течією. Який шлях подолав теплохід, якщо його

власна швидкість 24 км/год,а швидкість течії ріки 2 км/год?​ ПЖЖ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Друченко Миша.

Ответ:

140 км.

Пошаговое объяснение:

4(24-2)+2(24+2)=4*22+2*26=88+52=140 (км)