Радіус циліндра 3 м, а діагональ осьового перерізу 8 м. Знайдіть площу осьового перерізу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Ответ:

12√7 см²

Пошаговое объяснение:

d=2*R=2*3=6см

Теорема Пифагора

Н=√(D²-d²)=√(8²-6²)=√(64-36)=√28=2√7см

S=d*H=2√7*6=12√7см²