периметр прямокутника 24 см .довжина якого дорівнює довжині стороні квадрата а ширина в 3 рази

менша. Обчисли периметр прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Зотова Соня.

Нехай x-ширина,а 3x-довжина.Їхня подвоєна сума 24 см.Складемо рівняння:

2(3x+x)=24

2×4x=24

8x=24

x=24÷8

х=3

Отже,х=3,тоді 3х=3×3=9.

Відповідь:ширина 3 см,а довжина 9 см