7. Знайдіть область визначення функції:А)y=2x2+5x;Б) y=1х+ 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Света.
1) 0=4+5x
-5x=4 / :-5
X=-0,8
2) 0=x+3
-x=3
X=-3