Скільки км пробіг гепард якщо він рухався 5 хв зі швидкістю 28 км/год​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Константин.

Ответ:

1 КМ

Пошаговое объяснение:

t = 5 хв = 1/12 год

V = 12 км/год

S = t * V = 12 * 1/12 = 12/12 = 1 км