Одна зі сторін трикутника дорівнює 15,3 см що на 2,8 см більшп за другу сторону і на 3,4 см менше

зс третю сторону .Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Владислав.

Ответ:

46,5

Пошаговое объяснение:

1) Так як вона бальша на 2,8 за іншу, тоді 15,3 - 2,8 = 12, н

2) Так як вона манше на 3,4 за іншу, тоді 15,3 + 3,4 = 18,7

Р трикутника = а + b + c

Отже, 15,3 + 12,5 + 18,7

Відповідь: 46,5

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

1 сторона - 15,3см

2 сторона  15,3-2,8=12,5см

3 сторона 15,3+3,4=18,4см

Р= 15,3+12,5+18,4=46,2см

Пошаговое объяснение: