Розв'яжіть рівняння 3y3 степені-48y=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Камельтин Арина.

Ответ:

-4; 0; 4

Пошаговое объяснение:

3y³-48y=0

3y(y²-16)=0

3y(y-4)(y+4)=0

3y=0; y₁=0

y-4=0; y₂=4

y+4=0; y₃=-4