Визначити діаметр кола якщо довжина C=36,42​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

С=2Пr

2r=d

C=dП

D=c/П=36,42/3,14≈11,59