Два слюсарі виготовили 300 деталей. Перший працював 7 годин, а другий 8 годин. Скільки деталей

зробив кожний слюсар, якщо щогодини вони виробляли їх однакову кількість.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Влада.

Ответ:

140, 160

Пошаговое объяснение:

Вважаємо що працездатність слюсарів однакова, тобто вони виконують однакову кількість деталей за один і той же час.

1) 7+8=15 год - затрачено часу на виготовлення деталей

2) 300:15=20 деталей за годину - працездатність слюсаря

3)7*20=140 деталей виконав перший слюсар

4) 300-140=160 деталей виконав другий слюсар

відповідь: 140 деталей 1-й, 160 деталей 2-й