1.Знайдіть периметр і площу квадрата, сторона якого дорівнює 2,8 см 2.Швидкість човна у стоячій

воді дорівнює 19,4 км/год, а швидкість течії річки – 1,9 км/год. Знайди, яку відстань пропливе човен за 1,6 год руху за течією і 2,5 год руху проти течії?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр - це сума всіх сторін, у квадрата ж всі сторони рівні

2,8+2,8+2,8+2,8 або 2,8*4=11,2 (см)

Щоб знайти площу потрібно помножижи ширину и довготу одне на одного, у квадрата сторони рівні, виходить такий приклад:

2,8*2,8=7,84 (см^2)