Допоможіть зробити завдання! 6 клас Спростіть вираз: (а+с)-(а-с)-(-3) -2с та обчисліть його

значення при а=5000, с=-256

Ответы на вопрос

Отвечает Михалевич Вікторія.

Ответ:

(a + c) - (a - c) - ( - 3) - 2c = a + c - a + c + 3 - 2c = 3

при всіх значеннях а та с дорівнює 3.