113. Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 128° Знайдіть кути трикутника, не суміжні з ним,

якщо одиніз них у 7 раз більший за другий.114. Два зовнішніх кути трикутника дорівнюють 152° і 141°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Левшунова Лера.

Ответ:

х=один угол

7х= второй угол

Внешний угол треугольника равен сумме двух внутренних углов треугольника не смежных с ним.

х+7х=128

8х=128

х=128÷8

х=16=первый угол

16×7=112=второй угол

112+16=128