У книжці 36 сторінок. Петрик прочитав четверту частину книжки. Скільки сторінок йому залишилося

прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 36 : 4 = 9 (стр) - прочитал

2) 36 - 9 = 25 (стр) - осталось прочитать