(339. Любчик їхав на скейті зі швидкістю 150 м/хв. За ним на відстані 126м їхав на велосипеді

Ростик зі швид- кістю 192 м/хв. Через скільки хвилин Ростик наздожене Любчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Маяцкий Егор.

Ответ:

1) 192 – 150 = 42 (м/хв) – швидкість зближення;

2) 126 : 42 = 3 (хв)

Відповідь: через 3 хвилини Ростик наздожене Любчика.