Є числа 2 2 2 2 2 треба вставити знаки щоб вийшло 11 але потрібно щоб були всі знаки + - * :

(додавання віднімання множення ділення)​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2 - 2 + 22 : 2 = 0 + 11 = 11

Или так:

22 : 2 - 2 + 2 = 11 - 2 + 2 = 9 + 2 = 11