Терміново!!!!!!!!!!!!!Будь-ласка допоможіть!!!Потрібно придумати 10 прикладів на ділення письмово.А

також 5 прикладів на віднімання письмово.А ще 5 прикладів на додавання письмово.І всі приклади з правильними відповідями готовими!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хорохорина Ксюша.
28/2/7=2; 70/5/2=7; 33/11/3=1; 48/6=8; 147/3/9=3; 189/3/7=9; 45/9=5; 125/5=25; 81/3/3=9; 136/4/2=17 165-98=67; 248-14-78=156; 157-125-14=18; 77-64-5=8; 319-187-93=39; 487+658+18=1163; 47+58+32=137; 45+658+14=717; 150+54+63=267; 244+56+71=371