Марія прочитала 150 ст що становить 25% книжки. Скільки ст залишилось прочитати Марія? Пж срочно

помогите даю 15б​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Андрей.

Ответ:

450 ст

Пошаговое объяснение:

150÷25=6

6 страниц — 1%

100%-600 страниц

600-150=450

Отвечает Аринина Алина.

Ответ:

150×100:25= 600 сторінок - всього

600-150=450 сторінок- залишилось прочитати