від квадрата стороною 10 см відрізали 8см.Позначивши площу частин, що залишилися, буквою y,

виразіть залежність у від x формулою. Знайдіть:1)значення у, якщо х = 2,5 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Левчук Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо площу квадрата

S кв.=а²= 10² = 100 см²

Знайдемо площу відрізаного прямокутника

при цьому а=8 см b= х см

S пр. =a*b = 8*х см²

Знайдемо площу частини, яка залишилась і виразимо її буквою у

 у = Sкв. -Sпр.= 100 - 8х

при х=2,5

у=100 - 8х= 100- 8*2,5 = 100-20=80  см²