На дiлянцi завдовжки 11 м i завширшки 10 м звели будинок площею 48 м (квадратных). Обчисли площу

дiлянки, що залишилася вiльною. Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Тимерзянова Александра.
Площа ділянки
S =a*b
11*10=110 м(квадратних)
Площа вільної ділянки
110-48=62м (квадратних)
Відповідь : 62
Отвечает Ільховська Анастасія.

Ответ:

62 квадратних метров. Ми узнаем площу всього и виднимаем вид площи нашого дому