На ділянці завдовжки 11м і завширшки 10м звели будинок 48м2. обчисли площею ділянки,що залишилася

вільною. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Толстунов Кирилл.

Відповідь:

1)11×10=110(м)-площа ділянки
2)110-48,2=61,8 (м)

Відповідь: 61 метр 8 см залишилося вільної ділянки)

Покрокове пояснення:

Отвечает Достоевский Алексей.

Ответ:

62 м2

Пошаговое объяснение:

1) 11*10=110(м2)- площа ділянки

2) 110-48=62(м2)- вільна площа