швиткість течії річки дорівнює 1,9 км/год а власна швидкість чорна 24,6 км/год. знайди яку відстань

проплив човен за 1,6 год руху за течією 0,8 год руху проти течії​

Ответы на вопрос

Отвечает Старовойтов Андрей.

Відповідь:

18,16 км відстань проплив човен за 1,6 год руху за течією 0,8 год руху проти течії​.

Покрокове пояснення:

1) 24,6 + 1,9 = 26,5 (км/год) - швидкість за течією річки;

2) 26,5*1,6 = 42,4 (км) - відстань якую проплив човен за течією річки;

3) 24,6 - 1,9 = 22,7 (км/год) - швидкість проти течієї річки;

4) 22,7*0,8 = 18,16 (км)

Відповідь: 18,16 км відстань проплив човен за 1,6 год руху за течією 0,8 год руху проти течії​.

Постав будь-ласка 5 зірочок, дякую і постав корону.

Удачі.