Допоможіть зробити короткий запис ---- у пекарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру. на

це пішла одна третя всьго сиру що був у пекарні . на приготування великодніх пасок витратили ще 36 кг сиру . скільки кілограмів сиру залишилося в пекарні?

Ответы на вопрос

Отвечает Тупая Виктория.

Відповідь:

12 кг

Покрокове пояснення:

Треба від всієї маси сиру ( а це 24*\frac{3}{1} кг - за умовою задачі) відняти масу сиру , з якого вже зготовили ( а це 24+36) тепер запишемо коротким записом:

24*3-(24+36)=72-60=12(кг)