У пекарні для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру. На це пішла 1/3 всьго сиру, що був у

пекарні. На приготування пасок витратили ще 36 кг сиру. Скільки кілограмів сиру залишилося в пекарні

Ответы на вопрос

Отвечает Skatsenko Sten.
1)  24:1*3=72(кг)-сыра было в пекарне.
2)  72-24-36=12(кг)-сыра осталось.