Цеглина має форму прямокутного паралелепіпеда з вимірами 25 см, 120 мм і 6,5 см. Знайти масу

цеглини, якщо густина матеріалу цегли дорівнює 1,8 г/см3

Ответы на вопрос

Отвечает Валиков Иван.

Ответ:

3510 г = 3,51 кг

Пошаговое объяснение:

1) 120 мм = 12 см

2) Объём кирпича:

V = 25 · 12 · 6,5 = 1950 см³

3) Масса кирпича:

m = V · ρ = 1950 · 1.8 = 3510 г = 3,51 кг

Ответ: 3510 г = 3,51 кг