Катруся відкрила книжку і виявила що сума номерів лівої та правої сторінок дорівнює 25 Чому

дорівнює добуток цих сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Muslim Erniyaz.

Пусть номер левой странице = х, тогда правой x+1

x+x+1 = 25

x  = 12

x + 1 = 12+1 = 13

12*13 = 12*(12+1) = 144 + 12 = 156