Олені 24 роки коли їй було стільки років скілки теперь Марії тоді МАрій було вдвічі менше років ніж

зараз Олені Скилькі років Марій

Ответы на вопрос

Отвечает Кенжегалиева Аделия.

24 - х = х - 12

36 - x = x

2x = 36

x = 18

Відповідь: Марії зараз 18 років