Помогите, пожалуйста, срочно нужно... Телефонний номер складається з шести цифр. Відомо, що перша

цифра не нуль. Знайдіть ймовірність того, що: а) усі цифри різні; б) усі цифри парні; в) дві цифри кратні трьом; г) усі цифри однакові.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Софья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

а) на першому місці може стояти одна з 9 цифр, не 10, бо з 0 не починаємо, на другому -9, враховуємо 0, на третьому -8 і тп

9×9×8×7×6×5=136080 номерів

Всього можливих номерів 9×10^5=900000

р=136080/900000=0.1512

б) парні цифри 2,4,6,8

Кількість номерів 4^6=4096

Р=4096/900000=0.00455

в) цифри кратні 3: 3, 6, 9

С(3,2)×С(7,5)=63

р=63/900000=0.00007

г) 9 номерів

Р=9/900000=0,00001