Довжини сторiн прямокутнка 6 дм та 9 дм . Зайди суму всiх довжин сторiн прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Sapargalieva Inkar.

(а+в)*2

(6+9)*2=15*2=30

Видповидь:30 дм