Знайти п'ятнадцятий член арифметичної прогресії (an) якщо a1=1, d=3?


Ответы на вопрос

Отвечает Малюкович Максим.

Ответ:

43

Пошаговое объяснение:

an=a1+(n-1)*d

a15=1+(15-1)*3=1+14*3= 1+42=43