Обчисліть площу повної поверхні циліндра висота якого дорівнює 6 см а площа основи 9П см2


Ответы на вопрос

Отвечает Уциев Муслим.

Відповідь:

54pi см^2

Покрокове пояснення:

S повної поверхні= Sбічна + 2Sоснови

Sбічна = 2*pi*R*H

Sоснови=pi*R^2=9pi

R=\sqrt{9}=3

H=6

Sбічна=2*pi*3*6=36pi

Sповна=36pi+2*(9Pi)=54pi см^2