У мами була деяка кількість грошей. Тато дав їй ще 100 грн. У магазині мама витратила 200 грн, і

в неї залишилося 560 грн. Скільки грошейу мами було спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Краус Арина.

Ответ:

660грн

Пошаговое объяснение:

560+200=760(грн) -до магазину

760-100=660(грн)

Отвечает Торебаева Мими.

x+100-200=560

x-100=560

x=560+100

x=660