Олег їхав у шостому вагоні потяга. Після його вагона було на 3 вагони більше, ніж попе- реду

вагона. Скільки вагонів було у потязі?Допоможіть будь ласка тому там 5 зірок​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллина Камиля.

Ответ:

Ехал в шестом, значит впереди 5 вагонов, сзади 5+3 = 8 вагонов. Всего 5+1+8 = 14 вагонов.

Отвечает Бессмертный Игорь.

Ответ:

14

Пошаговое объяснение:

У нього 6 вагон ,перед ним 5 вагонів , за ним 5+3 за умовою

всього вагонів 5+1+5+3=14 вагонів