Послідовність (аn) - арифметична прогресія, а1 = 18; d = -15. Знайдіть п'ятнадцятий член цієї

послідовності.​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Настя.

Ответ: - 192.

Пошаговое объяснение:

Дано. Арифметична прогресія, а1 = 18; d = -15.

Знайдіть п'ятнадцятий член.

Решение.

an = a1+(n-1)d;

a15 = 18 + 14*(-15) = 18 - 210 = -192.