Яке число задумали, якщо коли його помножили на 5 і до одержаного добутку додали 31, то дістали

число (-104)

Ответы на вопрос

Отвечает Сенцова Мария.

Ответ: - 14,6

Пошаговое объяснение:

1) х*5+31 = -104

2)  х*5 = -104 + 31

3)  х*5 = -73

4) х=-73/5=-14,6