Знайдіть корені рівняння 3x+x^=40​


Ответы на вопрос

Отвечает Полюк Ангелiна.

3х + х^ = 40

х² + 3х - 40 = 0

D = b² - 4ac = 3² - 4 · 1 · (-40) = 9 + 160 = 169

√D = √169 = 13

х₁ = (-3-13)/(2·1) = (-16)/2 = -8

х₂ = (-3+13)/(2·1) = 10/2 = 5

Ответ: (-8; 5).