Сума цифр двозначного числа дорівнює 12, а різниця числа одиниць і числа десятків у цьому числі в

12 разів менше самого числа. Знайди це число.Обери всі необхідні математичні моделі, позначивши цифру десятків g, а цифру одиниць у.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Владимир.

Ответ:

48

Пошаговое объяснение:

Первая цифра А вторая В

А+В=12

10*А+В=12*(В-А)

------------------

В=12-А

10*А+12-А=12*(12-2А)

9А+12=-24А+144

3А+4=-8А+48

11А=44

А=4

В=8

Число 48