Сума двох чисел дорівнює 508. В першому числі кількість десятків в 4 рази більше ніж одиниць, а в

другому -- кількість десятків на 4 більше ніж одиниць. Кількість одиниць в обох числах однакова​

Ответы на вопрос

Отвечает Кизина Саша.

Ответ:

369 і 139

Пошаговое объяснение:

У нас є два числа сума яких дорівнює 508.
Позначимо ці числа як ab i cd, де а,с-десятки, а b,d-одиниці.
За умовою а=4*b, с=d+4, а b=d і їх сума дає число з кількістю одиниць 8. Одже, b і d можуть бути рівними 4 або 9.

Якщо  b=d=9
тоді а=4*b=36, с=d+4=13
Одже у нас є числа 369 і 139. Просумуємо їх для перевірки:
369+139=508
Умова виконується, тому перевірки із значеням b=d=4 не потрібно.